KAYIT ÜCRETİ, İPTAL VE İADE KOŞULLARI

1. RunDatça Maratonu veya Koşusu'na katılım, www.rundatca.com adresinden, kredi kartı ve EFT/havale seçenekleriyle sağlanabilir. Ödemelerin içeriğinde tüm vergi ve harçlar bulunmaktadır. Ödeme yapıldıktan sonra, Kayıt tamamlanmış olacaktır.
2. Kredi kartı ve/veya havale seçeneği ile yapılan ödemeleriniz, yerel yazılı hukuka tabi olarak bağlayıcı, ertelenemez, takas edilemez, devredilemez, geri ödenemez olur.
3. Herhangi bir sebeple maratona katılmamanız durumunda kayıt bedeli iade edilmemektedir ve kayıt başkasına devredilememektedir.
4. Organizatörün herhangi bir sebeple ya da sebepsiz olarak etkinliği iptal etmesi durumunda kayıt ücretinin tamamı iade edilir. Organizasyonun tarihi, şehri veya yarış kilometrelerinin değişmesi sebepleri ile etkinliğe katılamamanız durumunda, kayıt ücreti iade edilir.
5. Katılımcı; ödeme başarıyla yerine getirildikten sonra, Organizatör ile Katılımcı arasında kayıt tamamlanınca bu Katılım Şartlarını temel alan sözleşme ilişkisi doğrudan kurulur. Sözleşme şartlarını işbu katılım şartları oluşturur.
6. Organizatör, Kayıt Dönemi sırasında Kayıt Ücretini herhangi bir sebeple yerel olarak ayarlama ve değiştirme hakkını saklı tutar.
7. RunDatça Maratonu veya Koşusu'na katılan katılımcının hiçbir sebep ile, katılım için girilen yolculuk masrafları ve diğer masrafları karşılanmayacaktır. Organizatörün yapabileceği değişiklikler veya iptaller ile alakalı, ulaşım veya konaklama masraf, İptal ve değişiklik bedellerine karşın herhangi bir sorumluluğu olmayacak, şikâyet veya dava konusu yapılamayacaktır.
8. Kayıt ücretinin yegâne karşılığı Yarış Numarası, Çip ve RunDatça Maratonu veya Koşusu 'na Katılma Hakkıdır.