Parkur 2020

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

RunDatça 2020 Parkur Haritası

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

RunDatça 2020 Yükselti Haritası

 

21K Parkuru

Parkur, Sevgi yolu başlangıcından sahil yönüne doğru başlar, sahil boyunca yaklaşık 5 km koşulur; önce eski medeniyetlerin yerleşim yeri olan Eski Knidos’dan (Burgaz) geçilir, sonrasında Karia yolundan, deniz kenarından koşularak, Uşaklılar sitesine kadar devam edilir. Uşaklılar sitesinden dönülerek Datça – Marmaris yoluna varılır. Marmaris istikametinde yaklaşık 5 km gidilir ve dönüş noktası olan Raykent sitesine varılır. Dönüşten sonra ana caddeden 5 km geri dönülerek Uşaklılar sitesi kavşağına varılır. Kavşaktan sola dönülerek gelinen yoldan aynı şekilde geri dönülerek Sevgi yolunun başlangıcına gelinir ve bitişe varılır.

10K Parkuru

Parkur, Sevgi yolu başlangıcından sahil yönüne doğru başlar, sahil boyunca koşulur; önce eski medeniyetlerin yerleşim yeri olan Eski Knidos’dan (Burgaz) geçilir, sonrasında Karia yolundan, deniz kenarından koşularak, Uşaklılar sitesine doğru devam edilir. Uşaklılar sitesi çevresinden dönüş yapılarak aynı yoldan Sevgi yolunun başlangıcına gelinir ve bitişe varılır.

5K Parkuru

Parkur, Sevgi yolu başlangıcından sahil yönüne doğru başlar, sahil boyunca koşulur ve eski medeniyetlerin yerleşim yeri olan Eski Knidos’a (Burgaz) gidilir, Denizlililer sitesinden dönüş yapılarak aynı yoldan Sevgi yolunun başlangıcına gelinir ve bitişe varılır.

 

RESMİ DESTEKÇİLER

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Muğla Gençlik Spor Müdürlüğü          Türkiye Atletizm Federasyonu          Muğla Büyükşehir Belediyesi          Muğla Ticaret Odası          Datça Kaymakamlığı          Datça Belediyesi

SPONSORLAR

Datça Sapphire Hotel

İŞ BİRLİKLERİMİZ

dtcdigital - Dijital Sosyal Medya Pazarlama İletişimi          indatca.com | Datça Tatil Yaşam Rehberi          alivex

Scroll to top